švytinti oda su Lumene VALO Vitamin C

Neseniai pagalvojau, kad kosmetiką ir grožio priemones aš naudoju jau gerus 10 metų ir daugiau – viskas prasidėjo nuo veido prausiklio ir blakstienų tušo, o dabar jau tikriausiai esu išbandžiusi pačias įvairiausias priemones, nuo blakstienų serumo iki kaukės lūpoms. Prekės ženklų irgi buvo ne vienas ir ne du, o kas įdomiausia, kad per tiek laiko jie labai pasikeitė. Vienas iš tokių man yra Lumene – visą savo gyvenimą man jis asocijavosi su mano mama ir močiute, nes puikiai pamenu, kad, kai buvau maža, vonios spintelėse visada rasdavau jų kremų ir kreminės pudros. Man tai buvo tikras „suaugusiųjų“ prekės ženklas – labai rimtas ir santūrus.

Tiesa, prieš keletą mėnesių, mano viena mėgstamiausių tinklaraštininkių Victoria iš InTheFrow buvo pakviesta važiuoti į Suomiją, kur jai ir dar keletui merginų buvo pristatytos naujos Lumene veido priežiūros priemonės. Pamačiusi kaip atrodo naujosios pakuotės ir išgirdusi Viktoria liaupsinant vieną ar kitą produktą, negalėjau patikėti, kad tai yra tas pats Lumene! Atsinaujinusios pakuotės ir naujos produkcijos linijos mane tikrai be galo sužavėjo, o ir visas prekės ženklas sužibo kiek kitomis spalvomis, kurios pažadino smalsumą naujienas pabandyti ir pačiai.

Šiandien noriu su jumis pasidalinti Lumene VALO Vitamino C linijos apžvalga, kuri pas mane atkeliavo tiesiog pačiu geriausiu laiku. Vasaros metu ne vieną kartą savo instagram story minėjau, kad mano veido oda visai susitvarkė po veido valymų - poros sumažėjo, bet hormoniniai spuogeliai mane kankina kiekvieną mėnesį, o po jų man visad lieka nemaži randai ir dėmelės. Būtent dėl jų kiekvieną dieną dengiu veidą kremine pudra, nes noriu paslėpti savo smakrą, kuris yra nusėtas rusvomis dėmėmis. Jos neatrodo labai blogai, bet vis tiek, visad norisi, kad veido oda būtų kuo įmanoma lygesnė ir skaistesnė. Mano kosmetologė man minėjo, kad atėjus rudeniui bus galima pradėti naudoti daugiau produktų, kuriuose yra vitamino C, nes saulės kiekis gerokai pamažės ir jį naudoti bus kur kas saugiau (kitu atveju, naudojant produktus su vitaminu C, reiktų naudoti SPF). Šios linijos produktuose yra ne tik Vitamino C, bet ir arktinių tekšių ekstrakto, kuris taip pat, turi šviesinamąjį poveikį, o hialurono rūgštis kartu su arktiniu vandeniu padeda stipriau drėkinti odą ir suteikti jai švytėjimo. Na, bet geriau apžvelgsiu kiekvieną produktą atskirai ir papasakosiu savo pirmuosius pastebėjimus.

Norėčiau pradėti nuo paakių kremo - Bright Eyes All-In-One Eye Treatment. Jis žada padėti paskaistinti paakių odą, susitvarkyti su smulkiomis raukšlelėmis ir sumažinti paburkimą. Sudėtyje esantis Vitamino C šviesina odą, o bekvapės formulės visiškai nedirgina labai jautrios paakių zonos. Aš jį naudoju ryte, nes aukščiau minėtos problemos mane aplanko dažniausiai tik atsikėlus, ypač, jeigu teko miegoti mažiau nei aštuonias valandas. Tiesa, pripažinsiu, mano paakiai yra iš prigimties tamsesni, todėl visada turiu naudoti maskuoklį, bet paskutiniu metu pastebėjau, kad ši sritis tikrai šiek tiek pašviesėjo ir atrodo gaiviau.

Kitas produktas, kurį naudoju kiekvieną rytą po paakių kremo yra Glow Reveal veido kremas. Jo sudėtyje taip pat yra vitamino C ir arktinių tekšių, kurie abu turi šviesinamąjį poveikį ir skatina natūralų odos spindesį. Kremo tekstūra yra labai maloni ir lengva, jis be galo greitai įsigeria ir tampa labai geru pagrindu makiažo priemonėms. Jaučiu, kad oda yra pakankamai sudrėkinta, bet tikrai nėra perkrauta produkto – būtent tai man ir yra svarbiausia dieniniame kreme. Dėl šviesinamojo poveikio rezultatų, tiesa, manau, teks sunaudoti visą pakuotę kombinuojant su serumu ir tik tada bus galima pasakyti, ar jis tikrai veikia, nes visos vitamino c pagrindu kuriamos priemonės nesuveikia per naktį, jam reikia laiko, kad po truputį pašviesintų odos pigmentines dėmes. O kad jau paminėjau serumą, tai Glow Boost Essence aš naudoju vakarais prieš naktinį kremą, nes jis man atstoja ir Vitamino C dozę dėl tų pačių dėmelių šviesinimo problemų, ir tuo pačiu savyje turi dviejų tipų hialurono rūgšties, kuri yra tiesiog būtina kiekvienoje rutinoje, nes padeda stipriau drėkinti odą. Sakau, kad kiekvienoje, nes iš savo kosmetologės girdėjau, jog sausi poodiniai odos sluoksniai yra didžiausi visų bėdų kaltininkai (ir tai, kad turite riebią odą dar nereiškia, kad jums netrūksta vidinių sluoksnių drėkinimo, dažniausiai būna atvirkščiai!). Pati serumo tekstūra yra lyg vandens, todėl jis labai greitai įsigeria ir neapsunkina odos.
Na, o paskutinis žingsnis mano vakaro rutinoje yra kremas. Niekada šio žingsnio nepraleidžiu, nes žinau, kad odą reikia pamaitinti ir ji visada atrodo daug geriau ryte, kai iš vakaro ja buvo tinkamai pasirūpinta. Šis Lumene Overnight Bright Vitamino C kremas savyje turi tuos pačius pagrindinius ingridientus kaip ir jau mano minėti produktai, kurie skatina odos skaistumą, atgaivina odą ir, žinoma, ją drėkina. Džiaugiausi labai malonia šio kremo tekstūra, ryte oda atrodo lygi ir gaivi, ko daugiau norėti?

Apibendrinant, galiu nuoširdžiai pasakyti, kad man patiko visų produktų tekstūra, kaip jie susigeria, kaip jaučiasi ant odos ir jausmas atsikėlus ryte. Juos naudoju mažiau nei dvi savaites, bet man pasirodė, jog oda atrodo skaistesnė, bet, manau, kad tikruosius rezultatus dėl odos pigmentinių dėmelių pašviesėjimo bus galima pamatyti tik praėjus šiek tiek daugiau laiko!

Tai yra reklaminis įrašas, bet visos nuomonės yra mano pačios, kurias rašiau niekieno neverčiama.